Nederlandse taal en cultuur

Gepubliceerd op 2 april 2003

Nederlandse taal en cultuur

Roosters & aanmelding

Aanmelden voor colleges en tentamens

Lees voordat je je aanmeldt voor colleges en tentamens altijd eerst de algemene regels en informatie

Doctoraalstudenten met een overgangsregeling dienen voor de roosters van de modules die ze volgen, zowel de bachelor- als de masterroosters te raadplegen.

Hoe vind ik mijn rooster?

  • ga naar: http://rooster.uva.nl
  • selecteer het academisch jaar, waarvan je het rooster zoekt

Roep je collegerooster op de volgende manier op om te voorkomen dat je belangrijke informatie mist.

1) Klik op ‘Opleiding' in de horizontale navigatiebalk

2) selecteer ‘Faculteit' of ‘Onderwijsinstituut' (kies ‘Faculteit der Geesteswetenschappen' of het Onderwijsinstituut waaronder de betreffende opleiding valt)

3) selecteer 1 of meerdere ‘programma's': kies de opleiding waarvan je het rooster wilt zien

4) selecteer ‘Periode': kies altijd ‘Semester' of ‘Academisch jaar' (standaard staat de periode op ‘week' en het is mogelijk dat een college in een bepaalde week niet gegeven wordt)

5) selecteer ‘Onderwijsrooster' of ‘Tentamenrooster'

6) klik op ‘toon rooster'. 

Verwijzingen

rooster.uva.nl/

Spreekuren docenten

Als je contact wilt opnemen met een docent vind je op de persoonlijke pagina van de docent de contactgegevens. Indien er geen spreekuur vermeld staat op de persoonlijke pagina kun je per e-mail een afspraak maken. Hieronder staat een link naar de medewerkers Neerlandistiek. 

Bron: Onderwijssecretariaat Neerlandistiek