UvASTARTmagazine 2011-2012
Welkomstwoord rector magnificus
Prof. dr.Dymph van den Boom, rector magnificus
In het UvASTARTmagazine hebben we op een rijtje gezet wat de UvA je te bieden heeft en wat we van jou als student verwachten.
Bouwstenen voor succes
Wij bieden je alle ingrediënten voor een succesvolle en interessante studententijd in een internationale, inspirerende en uitdagende omgeving.
Van jou vragen we toewijding en inzet, betrokkenheid en zelfstandigheid,dat je je eigen verantwoordelijkheid neemt voor je studiesucces.
Inspiratie uit alle richtingen
Wanneer je bijzonder gemotiveerd of getalenteerd bent, dagen wij je uit om je capaciteiten verder te ontwikkelen en waar mogelijk uit te blinken. Ook vinden wij het belangrijk dat je over de grenzen heen kijkt. Zo kun je een deel van je studie in het buitenland doen.
De UvA is trots op haar ‘international classrooms' bij de Engelstalige masters waar studenten van over de hele wereld de discussies een extra dimensie geven door verschil in cultuur, herkomst en academische achtergrond. Je kunt je naast je studie ook ontplooien op andere gebieden: maatschappelijk of bestuurlijk, of je kunt je talenten op sportief of creatief gebied ontdekken of ontwikkelen.
Jouw toekomst
Kiezen voor een studie aan de UvA is kiezen voor de intellectuele diepgang van een wetenschappelijke studie in een uitdagende stad. Die combinatie is tijdens je studie maar ook voor je toekomst van onschatbare waarde.
Prof. dr. Dymph van den Boom,
rector magnificus Universiteit van Amsterdam



